Astropay card bayi ucuz astropay kart nedir astro pay satın al kredi kartı ile ukash bozdurma

Astropaycard
Astropaycard ilk olarak İngiltere ‘de faaliyet gösteren bir ön ödemeli kart olarak çıkmıştır. Daha sonra bu kartın kullanım alanı genişleyerek Türkiye ‘ye kadar ulaşmıştır. Sadece 16 sayısal değer, CVV güvenlik kodu ve son kullanım tarihinden oluşmaktadır. Astropaycard diğer kartlar gibi tek kullanımlık değildir ve dolar biriminden satışı yapılmaktadır. Bu sayede birden fazla siteye ödeme yapabilirsiniz.
Astropay Card
Astropay Card ‘ın alt yapısı oldukça sağlamdır. Kullanımı kredi kartı gibi olsa ‘da aslında ön ödemeli kartlardan bir farkı yoktur. Türkiye üzerinde satışına sitemiz üzerinden başlayan Astropay Card kullanım alanları her geçen gün gelişmektedir. Bir çok alışveriş sitesi ve online oyun siteleri artık ödemelerini bu kartlar ile alarak ödeme güvenliğini sağlamaktadırlar.

Astropay Card Bayi
Astropay Card Bayi üzerinden card satın aldığınız zaman size bonuslu kartlar vermektedir. Yeni piyasaya çıktığı için Astropay kart bayi ‘ler kartlara özel bonuslar yüklemektedirler. Eğer sizde %5 gibi bir bonus miktarını almak istiyor ve alışverişinizi hem ucuza hem de güvenli bir hale getirmek istiyorsanız şuan tam doğru yerdesiniz. Firmamız resmi olarak Astropay Card Bayiliği yapmaktadır.

Astropay Card Nedir
Astropay kard nedir? Sistem olarak ön ödemeli kartlardan bir farkı yoktur fakat kullanım olarak ve alt yapısal olarak oldukça geniş bir alana sahiptir. Özelikle kullanımı sırasında oldukça güvenli olan CVV kodu ve sen kullanım tarihi bulunmaktadır. Bu sayede internet kullanıcıları ödemelerini kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Dolar birimli olarak satışı ve kullanımı yapılmaktadır fakat hesabınız TL ise bazı sitelerde TL değerini yazmanız istenebilmektedir.

Astropay Card Satın Al
İnternet sitemiz üzerinden gayet resmi ve yasal bir şekilde Astropay kard satın alma işlemi yapabilirsiniz. Tamamen faturalı ve yasal bir şekilde satışı yapılmakta olan firmamız sizler için 7 gün 24 saat canlı destek üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca sitemizdeki telefon numaramız ve Skype adresimiz ile iletişime geçerek bizlerden astropay satın al hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ucuz Astropay Card
Ucuz Astropay kard satın almak için firmamız üzerinden banka hesaplarımıza satın almak istediğiniz kart bedeli kadar ücret yatırmanız gerekmektedir. Sitemizde her zaman ucuz Astropay Card satışı yapılmaktadır. Yeni nesil kartlar olduğundan dolayı içinde bonus’ta bulunmaktadır. Bu bonuslu kartlardan satın almak için hemen canlı destek üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz ve anında kart satın alabilirsiniz.

Astropay Card Canlı Destek
Astropay Card Canlı Destek sistemimiz 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca kredi kartı ile ukash almak için Telefon, Skype ve canlı destek üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Para yatırma ukash kart veya Astropay Card hakkında bilgi almak için bu belirttiğimiz destek sistemlerimiz üzerinden anlık olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ukash bozdurma çok kolay bir şekilde ukash satın alarak alışveriş yapabilirsiniz. Astropay Card kullanmak için her hangi bir bilgi veya evraka gerek duymadan ucuz ukash kartlarını çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.